E-FARM QR Özellikle Zirai İlaç ve bu ürünlerin toptan satışını yapan şirketlerin ve büyümeyi hedefleyen yeni firmaların hem bakanlık hemde önmühasebe ihtiyaclarını tek bir programda toplayan bir çözümdür. E-FARM QR özellikle kusursuz stok tutma özelliği ve tahsilat durumundaki cari bakiyeyi yeniden değerlendirme özellkleri ile rakiplerine büyük üstünlük sağlarken , bakanlık bildirimlerinin eksiksiz ve profesyonel tasarlanmış altyapısı ile son derece hızlı ve kusursuz bir çözüm sunmaktadır. E-FARM QR moduler bazda tasarlanmış bir programın verdiği avantajlar sayesinde SMS, Fide Takibi gibi son derece ayrıntı ihtiva eden gelişmiş bir yapıya sahiptir.

Karekodlu ürün satışı yapan Zirai İlaç Bayilerimizin ve Toptancıların Tarım Bilgi Sisitemine yasal kayıtlarının aktarılmasını sağlayan kolaylaştırıcı bir çözümdür. E-FARM TBS Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bildirim sistemine entegre yapısı ile Mal Kabul işlemlerini yapabilir ve Ürün satışlarını sağlayabilirsiniz. Sistemin son derece pratik ve stabil olması size zamandan ve işçilik giderlerinden tasarruf sağlamaktadır. E-FARM TBS ön muhasebe sistemini kendi yöntemleri ile çözümleyen bayilerimiz için uygun fiyatlı Bakanlık Bildirim çözümüdür.
Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullanımına sunulmuş son derece pratik ve bakım gerektirmeyen süresiz lisansa sahip olan bir muhasebe çözümüdür. Barkodlu veya barkodsuz ürün satışını destekleyen bu program ile ayrıca kendi üretiminiz olan ürünleriniz için de barkod baskısı yapabilirsiniz. E-FARM ön muhasebe programının temelde üstün özelliği temel muhasebe özelliklerini taşıdığı gibi sadece tarım sektörüne yönelik muhasebesel özellkleri de ayrıca içinde barındırmaktadır. E-FARM önmuhasebe verilerin güvenliği dikkate alındığında kendi içinde otomatik yedek alabildiği gibi bulut ortamında yedekleme yapabilmektedir.

E-Sell, tarım sektöründe yer alan ve malzeme tedariği sağlayan sulama, hırdavat veya yedek parça firmaları için özel olarak hazırlanmış bir ön muhasebe programıdır. Bu programla bayiler tüm ticari faaliyetlerini ticari sistematiğe uygun bir şekilde kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Bu versiyon ile firmalar müşteri ve ürün bazında grafiksel istatistik alabilmektedir. Kolay kullanımı ve kapsamlı özellikleriyle E-sell tarım sektörüne hizmet veren tüm firmaların ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir.