E-FARM QR Özellikle Zirai İlaç ve bu ürünlerin toptan satışını yapan şirketlerin ve büyümeyi hedefleyen yeni firmaların hem bakanlık hemde önmühasebe ihtiyaclarını tek bir programda toplayan bir çözümdür. E-FARM QR özellikle kusursuz stok tutma özelliği ve tahsilat durumundaki cari bakiyeyi yeniden değerlendirme özellkleri ile rakiplerine büyük üstünlük sağlarken , bakanlık bildirimlerinin eksiksiz ve profesyonel tasarlanmış altyapısı ile son derece hızlı ve kusursuz bir çözüm sunmaktadır. E-FARM QR moduler bazda tasarlanmış bir programın verdiği avantajlar sayesinde SMS, Fide Takibi gibi son derece ayrıntı ihtiva eden gelişmiş bir yapıya sahiptir.

Karekodlu ürün satışı yapan Zirai İlaç Bayilerimizin ve Toptancıların Tarım Bilgi Sisitemine yasal kayıtlarının aktarılmasını sağlayan kolaylaştırıcı bir çözümdür. E-GTS, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bildirim sistemine entegre yapısı ile bildirim işlemlerini kolaylıkla istediğiniz her yerden her an yapabilirsiniz. Özel el terminallerinin son derece pratik ve stabil olması işletmelerin zamandan ve işçilik giderlerinden tasarruf sağlar. E-GTS, okunması zor barkodları tarar, gelişmiş modül ve şifre çözücü performansı ile açık renkte basılmış, soluk, bulanık ya da parazitli görüntüler gibi okunması zor barkodlar için okuma hassasiyeti yüksektir.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullanımına sunulmuş son derece pratik ve bakım gerektirmeyen süresiz lisansa sahip olan bir muhasebe çözümüdür. Barkodlu veya barkodsuz ürün satışını destekleyen bu program ile ayrıca kendi üretiminiz olan ürünleriniz için de barkod baskısı yapabilirsiniz. E-FARM ön muhasebe programının temelde üstün özelliği temel muhasebe özelliklerini taşıdığı gibi sadece tarım sektörüne yönelik muhasebesel özellkleri de ayrıca içinde barındırmaktadır. E-FARM önmuhasebe verilerin güvenliği dikkate alındığında kendi içinde otomatik yedek alabildiği gibi bulut ortamında yedekleme yapabilmektedir.

E-tbs, toptan ve perakende satışı yapılan karekodlu bitki koruma ürünlerinin bildirimlerini bakanlığa ileten mobil uygulamadır. Zirai İlaç Bayileri ve toptancılarının depolarından, işyerınden ve araçtan kolaylıkla bildirim yapabilmeleri için geliştirilmiştir. mal alım, satış, satış iptal, deaktivasyon, depolar arası transfer, iade bilidirimi ve miadı yaklaşan ürünlerin eş zamanlı olarak takip edilmesine olanak sağlar.