• CESARET, INANÇ, DENGE: BAŞARILI BIR IŞLETME KURARKEN?

  KEŞKE BILSEYDIM: BEŞ KÜÇÜK IŞLETME SAHIBI BAŞARILARININ SIRRINI PAYLAŞIYOR

  Yoga tamamen dengeyle ilgilidir: akılla beden arasındaki dengeyi bulma, hem güç hem de esneklik elde etme ve kuşkusuz, fiziksel dengeyi geliştirme.Dolayısıyla, bir yoga stüdyosu açmanın birçok başka alanda da denge gerektirdiğini fark etmek beni şaşırtmadı.2010'da iş ortağım ve eşim Ross Yearsley ile Breathe Hot Yoga'yı kurduğumuzda, otantik sıcak yogayı Seattle'a getirme ve yaşamlarını zenginleştirmek isteyenlere erişilebilir bir ortam oluşturma vizyonunu paylaşıyorduk.Ama kapılarımızı açmak tutkudan ve ilhamdan fazlasına mal oldu.

  Breathe Hot Yoga müşteri hikayesinin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

 • İŞLETMEMI KURARKEN "ALTIN KURALI" KULLANDIM

  KEŞKE BILSEYDIM: BEŞ KÜÇÜK IŞLETME SAHIBI BAŞARILARININ SIRRINI PAYLAŞIYOR

  Ben her zaman "girişken biri" oldum. Diğer kişilerle kolayca ilişki kurabilme becerim beni üniversitede psikoloji bölümünü seçmeye yönlendirdi, ancak iş dünyasına olan ilgim, liderlik eğitimi ve gelişim konusunda kariyer yapmamla sonuçlandı. Proje ekiplerinin birlikte iyi çalışmasının ve işletmelerin güçlü liderler yetiştirmesinin önemini görebiliyordum. Liderlik rolünü üstlenenler, şirketleri üzerinde ister iyi ister kötü yönde muazzam bir etkiye sahip oluyor. Çoğu şirket için başarıya giden yolun liderlerin becerilerini ve anlayışlarınıgeliştirmeyi, bu şekilde etkilerinin olumlu ve yapıcı olmasını sağlamayı içerdiğine inanıyorum.

  DeKalb Mechanical müşteri hikayesinin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

 • YAPTIĞINIZ IŞE INANIN VE ELINIZDEN GELENI YAPIN … HER GÜN

  KEŞKE BILSEYDIM: BEŞ KÜÇÜK IŞLETME SAHIBI BAŞARILARININ SIRRINI PAYLAŞIYOR

  Ben her zaman "girişken biri" oldum. Diğer kişilerle kolayca ilişki kurabilme becerim beni üniversitede psikoloji bölümünü seçmeye yönlendirdi, ancak iş dünyasına olan ilgim, liderlik eğitimi ve gelişim konusunda kariyer yapmamla sonuçlandı. Proje ekiplerinin birlikte iyi çalışmasının ve işletmelerin güçlü liderler yetiştirmesinin önemini görebiliyordum.Liderlik rolünü üstlenenler, şirketleri üzerinde ister iyi ister kötü yönde muazzam bir etkiye sahip oluyor. Çoğu şirket için başarıya giden yolun liderlerin becerilerini ve anlayışlarınıgeliştirmeyi, bu şekilde etkilerinin olumlu ve yapıcı olmasını sağlamayı içerdiğine inanıyorum.

  Loeb Consulting Group müşteri hikayesinin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

 • YAPTIĞINIZ IŞE INANIN VE ELINIZDEN GELENI YAPIN … HER GÜN

  KEŞKE BILSEYDIM: BEŞ KÜÇÜK IŞLETME SAHIBI BAŞARILARININ SIRRINI PAYLAŞIYOR

  2001'de iş ortağım Scott Nguyen ile birlikte Tastea'yi kurduğumda, hâlâ üniversitede öğrenciydik. Büyük olasılıkla gerekli becerilere sahip olmadan nasıl devasa bir sorumluluk altına girdiğimizi fark edemeyecek kadar saftık. Ama bu deneyimsizlik, başarımızda önemli bir fark yaratmış olabilir. Ne de olsa, Tastea işine balıklama atlarken bizi motive eden gençliğin coşkusuydu.Her şey, garajımdan yürüttüğümüz bir içecek dağıtım işiyle başladı.Bunu, güney California'daki genç tüketicilerin Doğunun tatlarıyla Batının etkisini bir araya getirme fikrimizi nasıl karşıladığını gösterecek bir kanıt olarak kabul ettik.

  Tastea müşteri hikayesinin tamamını buradan okuyabilirsiniz.